http://www.nc.cz/3d-tiskarny-3d-tiskarny_c1445310.html Většina lidí si myslí, že čím dražší, tím lepší. Nemusí to být ovšem pravda vždy a u jedinečných 3D tiskáren to rozhodně neplatí. Vždy musíte vědět, co je pro vás důležité, a to i při investici do takového produktu, jako je 3D tiskárna. A rozmyslet si musíte především to, jak velké modely budete vyrábět, kde bude stroj stát a jaké s ním obecně máte záměry.

Některé velmi drahé tiskárny mohou být hlučné

Jistě, kvalita výsledného modelu je důležitá. To ale není všechno. Záležet by vám mělo také na hlučnosti, která vás při práci může rušit, provozní náklady, protože ty se vám nesmí vymknout z rukou, ale také rychlost výroby v porovnání s výslednou kvalitou, velikost tiskového prostoru, nebo příležitost pro tisk dvou-barevných a dvou-materiálových modelů.

Poskytneme vám mnoho výhod, včetně výroby modelu zdarma

Není lepšího způsobu, jak zjistit kvalitu daného typu stroje, než si nechat vyrobit jeden model, a to u nás docela zdarma. Vybírat navíc můžete ze strojů od firem Felix Printers, Velleman, Zortrax, Up!, FlashForge, Aio Robotics, nebo MakerBot.